+48 512 671 080   |   biuro@adus-tech.pl
PL   EN   DE
Puszka podłogowa Floorbox, pod płytki, puszka podłogowa IP66 - ADUS Sp. z o.o.

Puszki podłogowe

Puszka podłogowa stanowi niezbędne wyposażenie każdej instalacji elektrycznej, gdzie przewody i złącza muszą być ukryte pod powierzchnią podłogi. Z jednej strony musi ona zapewniać odpowiednią ochronę wszystkich tych elementów - zarówno przed przetarciem, przerwaniem, jak i kurzem, wilgocią, śmieciami, czy w końcu - przypadkowym dotknięciem przez postronne osoby. Puszki podłogowe, które oferujemy naszym Klientom, są doskonale przystosowane do tego celu, zapewniając razie potrzeby łatwy dostęp do zasilania elektrycznego i jednocześnie gwarantując estetyczny wygląd pomieszczenia oraz wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowników.

Puszka podłogowa floorbox

Jedną z naszych najpopularniejszych propozycji w ofercie firmy ADUS jest puszka typu floorbox umożliwiająca instalację podłogowych gniazd elektrycznych. Ma ona solidną konstrukcję, która gwarantuje wysoką wytrzymałość na obciążenia mechaniczne, w tym nacisk na pokrywę 250kN, odporność na udary IK10, jak również na działanie wilgoci i pyłu. Puszki podłogowe są wykonane z trwałych materiałów, co zapewnia im długą żywotność nawet w trudnych warunkach. Każda z nich gwarantuje jednocześnie szybki dostęp do instalacji wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Szczelna puszka podłogowa IP66

Podłoga jest z całą pewnością miejscem, w którym gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń, a nawet wody. Instalacja elektryczna potrzebuje natomiast do działania czystego środowiska pozbawionego drobin kurzu oraz wilgoci, która mogłaby powodować zwarcia. Nasze puszki podłogowe spełniają restrykcyjne wymagania zapewniając ochronę na poziomie IP66, co oznacza, że są całkowicie szczelne i odporne na wnikanie wody oraz pyłu. Dzięki temu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, włącznie z miejscami o podwyższonym ryzyku wystąpienia wilgoci, takimi jak pasaże w galeriach, parkingi, salony samochodowe czy tarasy.

Specjalistyczne puszki podłogowe pod płytki

Jeśli potrzebujesz puszki podłogowej, która może być zainstalowana bezpośrednio pod płytkami ceramicznymi lub kamieniem, np. w galerii handlowej, na tarasie restauracji czy na parkingu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Produkty, które oferujemy, doskonale nadają się pod płytki zapewniając płaski, estetyczny wygląd. Dodatkowo okrągły kształt pokrywy umożliwia łatwe docięcie płytek na pożądany wymiar. Każdy z oferowanych typów puszek podłogowych posiada średnicę umożliwiającą wykonanie otworów w już istniejących podłogach za pomocą standardowych otwornic do betonu o średnicy fi 130 i 150mm co jest dodatkowym atutem jeżeli musisz wymienić starą puszkę lub zainstalować nową puszkę w istniejącym obiekcie.

Solidna puszka podłogowa? Tylko od firmy ADUS

Puszki podłogowe, które znajdziesz w ofercie firmy ADUS, najczęściej są stosowane w galeriach handlowych, salonach samochodowych, w obiektach użyteczności publicznej i wszędzie tam, gdzie duża wytrzymałość musi iść w parze z estetyką. Wszystkie ich cechy zostały potwierdzone badaniami przez specjalistów z Urzędu Dozoru Technicznego. Zgłoś się do nas także, jeżeli nie znalazłeś w regularnej ofercie rozwiązania pasującego do Twojego projektu jako producent z doświadczeniem stworzymy dla Ciebie model ściśle dopasowany do Twoich oczekiwań. Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Copyright: ADUS Sp. z o.o. Projekt i realizacja: PodisPromotion