+48 512 671 080   |   biuro@adus-tech.pl
PL   EN   DE

GNIAZDA DOKUJĄCE DO MEBLI typu ZGP-08

Gniazda dokujące do mebli to rozwiązanie dedykowane dla obiektów użyteczności publicznej takich jak galerie handlowe, muzea, place zabaw w obiektach, biurowce, budynki administracji publicznej i inne, gdzie wymagane jest ustawienie mebli w ściśle zaplanowanym miejscu w sposób, który zabezpiecza je przed ich przesuwaniem lub kradzieżą.

Zestaw składa się z puszki podłogowej osadzanej w posadzce o średnicy fi 80mm i wysokości 75mm z mosiężną tuleją do przykręcenia śruby M10. Śruba M10 stanowi element spajający nogę mebla z puszką. Wnętrze puszki jest chronione podobnie jak w klasycznych puszkach typu ZGP pokrywą z anodowanego stopu aluminium. Pokrywa posiada w centralnym miejscu otwór dzięki czemu pozostaje na puszce podłogowej zarówno podczas montażu i demontażu mebla poprzez śrubę M10. Na czas nie używania miejsca do dokowania możliwe jest zastosowanie pokrywy bez otworu – element dodatkowy wymaga osobnego zamówienia.

 

Elementy składowe systemu:

  1. ZGP-0808-GD  - kompletne gniazdo dokujące do mebli  fi 80mm / wysokość 75mm, z pokrywą z otworem na śrubę M10, tuleja do przykręcania śruby M10, Śruba M10
  2. ZGP-08-PG  - Dodatkowa pokrywa górna, pełna (wymaga osobnego zamówienia jeżeli będzie potrzebna)

 

Copyright: ADUS Sp. z o.o. Projekt i realizacja: PodisPromotion